ارتباط با ما :  02188989833
معرفی کالج ITD

انستیتو توسعه تکنولوژی کانادا (Institute of Technology Development of Canada) یک کالج بین‏ المللی معتبر در قلب شهر زیبای ونکوور کانادا قرار دارد که دوره های آموزشی جامعی را به صورت کاربردی و تخصصی ارائه نموده و فراگیران را برای ورود به یک بازار کار حرفه ای توانمند می نماید.

در حال حاضر ITD در حوزه های HSE، Art، Business، Hospitality و IT در سطح Diploma از سرتاسر دنیا دانشجو پذیرش می نماید.

از آگوست سال 2019، کالج ITD، با اخذ تاییدیه از مراجع ذیربط در کانادا، اقدام به تأسیس مدرسه HSE (HSE School)، نموده و در حال حاضر 13 درس در این کالج تدریس می گردد که دانشجویان پس از گذراندن تمام این دروس که جمعا 24 واحد درسی و 480 ساعت آموزش می باشد، موفق به اخذ مدرک Health, Safety and Environment Diploma Level I می گردند.

یکی از ویژگی‏های منحصر به فرد تحصیل در کالج ITD، گذراندن دوره‏های کاربردی به همراه یک سال کارآموزی با حقوق در صنعت و مراکز کاری کانادا می باشد که فرصتی ایده آل را برای فارغ التحصیلان جهت کسب تجربه کاری کانادایی ایجاد می نماید. همچنین این کالج به فارغ التحصیلان خود، در زمینه نوشتن رزومه کاری موثر و نحوه انجام مصاحبه های استخدامی موفق کمک می نماید.

استفاده از متخصصین با تجربه صنعتی به عنوان مدرس و طراحی دوره ها بر اساس نیاز صنایع استان بریتیش کلمبیای کانادا از دیگر ویژگی های این کالج است.

شهریه های پرداختی در این کالج، نسبت به سایر موسسات آموزشی در کانادا مقرون به صرفه تر و برای دانشجویان طرح های پرداخت انعطاف پذیر با توجه وضعیت مالی آن ها در نظر گرفته می شود.

در صورت نیاز دانشجویان، این کالج برنامه های آموزشی توسعه مهارت زبان انگلیسی را نیز قبل شروع دوره ها برگزار می نماید.

جهت دریافت نامه پذیرش تحصیل از این کالج و اقدام برای گرفتن ویزای تحصیلی، الزامی به داشتن مدرک رسمی زبان از قبیل  آیلس نیست و متقاضیان به صورت آنلاین تعیین سطح زبان می شوند.

لازم به یادآوری است که کالج ITD مورد تایید وزرات تحصیلات پیشرفته و اداره اقامت و مهاجرت کانادا برای برگزاری دوره های آموزشی اعتباردهی شده و پذیرش دانشجویان بین المللی می باشد که اطلاعات بیشتر در این زمینه در بخش اعتبار مدارک ITD آمده است.

از آنجا که شرکت مهندسی مروجان بهره وری، نمایندگی رسمی ITD کانادا برای پذیرش دانشجو در رشته های فوق می باشد در صورت تمایل به ادامه تحصیل در سایر رشته ها غیر از HSE و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به بخش آموزش های بین المللی و دوره های ITD مراجعه نمایید.