ارتباط با ما :  02188989833
گذراندن دوره پیشرفته در کانادا

یکی از برنامه های ITD کانادا در سال 2020، توسعه برنامه های HSE School و دریافت تاییدیه از وزارت تحصیلات پیشرفته ایالت بریتیش کلمبیا برای برگزاری دوره پیشرفته HSE تحت عنوان Health, Safety and Environment Advanced Diploma می باشد.

این دوره مانند سایر دوره های اعتباردهی شده ITD دارای 48 واحد درسی و به مدت 960 ساعت و در طی 2 سال خواهد بود.

برنامه آموزشی این دوره شامل یکسال تحصیلات آکادمیک و شرکت در کلاسهای آموزشی و یک سال انجام کارآموزی (Co-op) در مراکز صنعتی کانادا همراه با حقوق خواهد بود.

جهت شرکت در این برنامه آموزشی، متقاضیان بایستی از ITD نامه پذیرش در دوره را دریافت کرده و همراه سایر مدارک موردنیاز جهت دریافت ویزای تحصیلی کانادا، برای اداره مهاجرت کانادا ارسال نمایند. اداره مهاجرت کانادا برای افراد واجد شرایط، ویزای تحصیلی 2 ساله صادر کرده که طی آن افراد می توانند ضمن تحصیل، اجازه کار نیز دریافت نمایند.

از دیگر مزایای دریافت ویزای تحصیلی کانادا برای افراد متأهل، صدور ویزای کار (Open work permit) برای همسر متقاضی و همینطور ویزای تحصیلی برای فرزندان ایشان می باشد.

آکادمی HSE به عنوان نماینده رسمی ITD کانادا، کلیه مقدمات و اقدامات لازم را جهت دریافت نامه پذیرش از ITD و معرفی افراد به وکلای مهاجرتی واجد صلاحیت، جهت دریافت ویزای تحصیلی کانادا و سایر ویزاها برای اعضای خانواده متقاضی را به عمل می آورد.

 یادآوری 1: که با توجه به محدودیت ظرفیت پذیرش در این دوره در هر سال تحصیلی، اولویت پذیرش با فارغ التحصیلان دوره یکساله مهندسی HSE با مدرک Health, Safety and Environment Diploma Level I می باشد.

یادآوری 2: در ضمن بخش عمده ای از واحدهای گذرانده شده توسط فارغ التحصیلان دوره یکساله، مورد پذیرش ITD در دوره پیشرفته خواهد بود و این افراد نسبت به افراد عادی، شهریه به مراتب کمتری پرداخت خواهند نمود.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیش نیازها، الزامات و نیازمندی های دریافت نامه پذیرش از ITD کانادا و ویزای تحصیلی با دفتر آکادمی HSE تماس بگیرید.