ارتباط با ما :  02188989833
اعتباردهی مدارک قبلی توسط ITD

تفاهم نامه اولیه آکادمی HSE با کالج ITD، همکاری در برگزاری مشترک دوره یکساله HSE تحت اعتبار کالج ITD بود که طی این تفاهم نامه مقرر شده بود که گواهینامه پایان دوره صرفا برای فارغ التحصیلان این دوره از تاریخ همکاری به بعد صادر گردد، لذا طی مذاکرات مکرر صورت پذیرفته و ارسال اسناد و مدارک تکمیلی، نهایتا کالج ITD موافقت نمود تا با رعایت شرایطی برای فارغ التحصیلان دوره 1 تا 14 نیز گواهینامه پایان دوره صادر گردد.

شرایط صدور گواهینامه Health, Safety and Environment Diploma Level I از کالج ITD کانادا، برای فارغ التحصیلان دوره های 1 تا 14 به شرح ذیل می‏باشد:

1. ثبت نام و پرداخت هزینه:

این دسته از فارغ التحصیلان بایستی در سایت ITD به آدرس www.itdcanada.ca و یا این سایت ثبت نام نموده و مبلغ 400 دلار کانادا و یا معادل ریالی آن پرداخت نمایند.

2. دارا بودن گواهینامه پایان دوره 450 ساعته مهندسی HSE دانشگاه تهران:

گواهینامه ITD صرفا برای فارغ التحصیلانی که دارای گواهینامه دوره یکساله مهندسی HSE به مدت 450 ساعت و یا گواهینامه مقطع مقدماتی و پیشرفته مهندسی HSE جمعآً 450 ساعت صادر می گردد. این افراد بایستی تصویر مدرک فارسی و انگلیسی خود را در بخش مربوطه آپلود نمایند.

یادآوری 1: فارغ التحصیلانی که مدرک انگلیسی از طرف دانشگاه تهران برای آن ها صادر نشده است می توانند ترجمه انگلیسی مدرک خود راکه صرفاً توسط یک دارالترجمه رسمی ترجمه شده است را آپلود نمایند.

یادآوری2: نیازی به ارائه ترجمه رسمی مدرک با مهر وزارت خارجه، وزارت علوم یا سایر مراجع نیست.

یادآوری 3: این گواهینامه برای افرادی که صرفا داری مدرک دوره مقدماتی هستند صادر نمی گردد.

3. قبولی در آزمون آنلاین چهارگزینه ‏ای:

پس از پرداخت هزینه و ارسال مدارک پایان دوره، متقاضیان بایستی در یک آزمون آنلاین چهار گزینه ای شرکت نمایند این آزمون مشتمل بر 20 تا 25 سئوال تستی از مباحث HSE است که افراد بایستی حداقل 50% سئوالات را در مدت یک ساعت به درستی پاسخ دهند. این آزمون نمره منفی ندارد.

یادآوری1: در صورت عدم قبولی، متقاضیان حداکثر دوبار دیگر فرصت شرکت در آزمون مجدد، بدون پرداخت هزینه را خواهند داشت.

یادآوری2:در صورت عدم قبولی مجدد در هر سه آزمون، متقاضیان تا دوهفته اجازه شرکت مجدد در آزمون را نخو.اهند داشت و جهت شرکت مجدد می بایست مبلغ دو میلیون ریال پرداخت نمایند، مدت در نظر گرفته شده به منظور مرور مباحث دوره یکساله مهندسی HSE وآمادگی شرکت مجدد در آزمون می باشد.

یادآوری3: در طی این آزمون متقاضیان فقط مجاز به استفاده از دیکشنری می باشند.

برای مشاهده نمونه سئوالات اینجاکلیک نمایید.

  1. ارائه خلاصه گزارش "پروژه پایانی" :

پس از قبولی در آزمون، متقاضیان بایستی خلاصه ای از پروژه پایانی خود را که در دوره یکساله انجام داده و از آن دفاع کرده اند را در قالب درخواستی و به زبان انگلیسی تهیه و در بخش مربوطه آپلود نمایند.

دانلود فرمت ارائه پروژه پایانی به همراه راهنما و نمونه

  • فارغ التحصیلان دوره های 1 تا 8 که دوره آن ها بدون ارائه پروژه پایانی بوده است بایستی یکی از پروژه های اجرایی HSE خود در صنعت و یا محیط کار خود را انتخاب و مطابق فرمت درخواستی تکمیل و ارسال نمایند.

پس از انجام تمامی مراحل فوق، گواهینامه پایان دوره، برای فارغ التحصیلان متقاضی صادر شده و ایشان نیز از مزایای دریافت گواهینامه Health, Safety and Environment Diploma Level I بهره خواهند برد.

صدور گواهینامه Health, Safety and Environment Diploma Level I از کالج ITD کانادا

کد : 19

مبلغ نهایی : 0 ريال

توضیحات مبلغ : 400 دلار کانادا