ارتباط با ما :  02188989833

اعتبار مدارک ITD کانادا

ITD خود را متعهد به ارائه خدمات آموزشی در بالاترین سطح می داند به همین دلیل تمامی دوره ها و گواهینامه های آموزشی ITD، توسط مراجع معتبر حرفه ای و دولتی کانادا، به رسمیت شناخته شده و اعتباردهی شده است. که برخی از آنها به شرح ذیل می باشند:

  • وزارت تحصیلات پیشرفته، آموزش و مهارت ایالت بریتیش کلمبیا

 Ministry of Advanced Education, Skills & Training 

دفتر PTIB در این وزارتخانه مسئول ایجاد استانداردهای آموزشی و اطمینان از کیفیت اجرای آنها توسط موسسات آموزشی است. این استانداردها توسط وزارت تحصیلات پیشرفته و بر اساس نیاز بازار کار کانادا تدوین می شوند.

  • تضمین کیفیت تحصیلات ایالت بریتیش کلمبیا

Education Quality Assurance (EQA)

این تاییدیه به موسسات آموزشی اعطا می گردد که دارای کیفیتی فراتر از استانداردهای آموزشی تعریف شده هستند که به دانشجویان بین المللی در انتخاب موسسات دارای تجربه و کیفیت عالی کمک می کند

  • اداره اقامت و مهاجرت کانادا

Citizenship and immigration Canada

از طرف اداره اقامت و مهاجرت کانادا به عنوان یک موسسه آموزشی معتبر جهت پذیرش دانشجویان بین المللی مورد تایید قرار گرفته و در این اداره با شماره 019279542632 ثبت شده است. موسسات محدودی در کانادا اجازه پذیرش دانشجویان بین المللی را دارند که ITD یکی از آن هاست.

  • EduCanada Brand

با همکاری وزارت علوم کانادا و دولت های ایالتی کانادا، EduCanada زیر نظر دولت کانادا، به منظور شناسایی و معرفی موسسات آموزشی معتبر به دانشجویان بین المللی ایجاد شد که ITD یکی از موسسات معبتر آموزشی توصیه شده توسط EduCanada است.